Garnitur Granatowy

899.00 

Elegancki garnitur granatowy wykonany z najwyższej jakości tkaniny, idealnie podkreśla atuty kobiecej sylwetki. W zestawie ze szpilkami z powodzeniem zastąpi sukienkę podczas oficjalnych wyjść.

Delikatnie taliowana marynarka zapinana na dwa rzędy złotych, ozdobnych guzików i szerokie spodnie zaprasowane w kant wysmuklą figurę tworząc nienaganny look. 

Małgosia ma 170cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S

TABELA WYMIARÓW
MarynarkaSMLXL
OBWÓD BIUSTU100104108112
OBWÓD TALII9599103107
OBWÓD BIODER108112116120
SZEROKOŚĆ PLECÓW39404142
DŁUGOŚĆ RĘKAWA88,59090,591
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA71717171
SpodnieSMLXL
OBWÓD TALII72768084
OBWÓD BIODER9498102106
DŁUGOŚĆ NOGAWKI ZEW.112113114115
DŁUGOŚĆ NOGAWKI WEW.82,583,584,585,5

Skład:
Wierzch: 60% wiskoza, 33% poliamid, 6% elastan

Podszewka: 52% wiskoza, 48% poliamid

Wyczyść
Rozmiar

S, M, L, XL