Sukienka Modena

799.00 

Czarna sukienka z włoskiej tkaniny inspirowana damskim żakietem to niepowtarzalny model kierowany do współczesnych, niezależnych kobiet stawiających na klasę i jakość.

Taliowany krój z marszczeniami na przodzie podkreśla atuty sylwetki nadając jej kształt klepsydry. Kołnierz z szerokimi klapami eksponuje linię biustu. Sukienka ma asymetryczny dół.

Modelka ma 170cm wzrostu i ma na sobie rozmiar XS

TABELA ROZMIARÓW
XSSML
OBWÓD BIUSTU9296100104
OBWÓD TALII72768084
OBWÓD BIODER919599103
DŁUGOŚĆ TYŁU79808182
SZER. PLECÓW36373839
DŁ. RĘKAWA4242,54343,5

Skład: 42% wełna, 38% wiskoza, 18% poliamid, 2% elastan

Podszewka: 52% wiskoza, 48% poliester

Wyczyść
Rozmiar

XS, S, M, L